Головна. Фотографії та відео про старий Львів. Місто Львів e-mail old@old.lviv.ua    Онлайн Консультация495069553    e-mail (098) 5320168   
Про нас Контактна інформація
Фотографії старого Львова. Львів

  
Гасова лампа - світовий винахід!

Гасова лампа - світовий винахід! Можна сказати, що це один із перших винаходів для домашнього освітлення. Гас, це речовина, що одержується після спеціального очищення нафти. Вперше, нафту очистив Ян Зег у далекому 1852 році у Львові.

 

Реклама спонсорів
Роботи з каменю у Львові
Забори, сходи, паркани, оголожі, фасад, комин, доріжки тощо.
Дзвоніть: 098-532-01-68, Петро

оботи з каменю Львів

Свято шоколаду - магія Чоколади у Львові!

4 - 8 березня 2016 року у Львівському палаці мистецтв відбудеться найсолодше свято країни – Національне Свято Шоколаду. Протягом п'яти днів Свята найкращі виробники шоколаду України представлять найсмачнішу свою продукцію. Крім того, кожен гість матиме змогу спробувати оригінальні шоколадні напої, придбати «шоколадні» сувеніри та взяти участь у різноманітних майстер-класах від кращих шоколатьє.

Кава та шоколад притаманні Львову як і батярство та бруківка. Шоколад вважають прекрасним цілющим лікарством молодості і бадьорості. Жінки з давніх давен споживають шоколад, бо знають його чудодійну силу підсилення темпераменту та емоцій, без яких кохання не таке солодке. Тому не дивно, що львівські панянки з часів появи шоколаду так до нього пристрастилися, що з часом у місті започаткували міське свято Шоколаду. Все місто протягом кількох днів поринає у шоколадний сон. Цьому сприяє і те, що у Львові знаходиться одна із найстаріший шоколадних фірм Світоч, що не зраджує своїм традиціям уже не одне десятиліття.

Свято шоколаду - магія Чоколади у Львові!

Вже чимало століть Львів тішить своїх мешканців та гостей унікальною аурою з ароматом кави та шоколаду. Вишукані львівські солодощі мають давню історію - львів'яни відкрили для себе шоколад ще в середньовіччі. Відтоді у Львові з'явилися східні солодощі та французькі десерти. Потім місцеві майстри-пекарі та кондитери самі почали виготовляти розмаїті солодкі смаколики. З початком ХХ ст. майже в кожному будинку теперішніх проспектів Свободи і Шевченка були цукерні. У той же час Львів став, після швейцарського Берна, другою європейською столицею шоколаду. „Чоколада” – така милозвучна львівська назва його величності шоколаду.

Свято шоколаду - магія Чоколади у Львові!

На Святі Шоколаду на Вас чекають: створення та поїдання найбільших шоколадних шедеврів, майстер-класи від визнаних скульпторів із створення шоколадних скульптур, шоколадні фонтани та фруктові шоколадні шашлики, виступи музичних гуртів та театральних колективів. Фабрика шоколаду прямо на ваших очах, ви побачите як створюються шоколадні шедеври і скільки енергії та терпіння потрібно для того, щоб шоколад став справжньою Чололадою!

Свято шоколаду - магія Чоколади у Львові!


Запрошуємо львів’ян та гостей міста на міське свято Шоколаду, що відбувається щорічно у Львові. Детальніша інформація на офіційному сайті свята шоколаду www.shokolad.lviv.ua


Промо-ролик свята шоколаду 2012 року. Ну просто таки по-чоколядному красиво!


Партнери сайту:
Тестомесы Restoitalia     Пергамент силіконізований     Мозаїка на стіні     Друзі     Міні пекарні Ціни     Гранітні пам'ятники     Піч для хлібопекарні