Львів - культурна столиця України

Згідно звіту, на основі якого і було прийнято дане рішення, місто Львів володіє неймовірним культурним надбанням, що у поєднанні із розвинутою інфраструктурою, дає йому найбільший туристичний потенціал в Україні.Реклама спонсорів
Викладаємо красиву мозаїку на стіні
Викладена мозаїка на стіні дозволяє оживити інтер'єр, зробити його більш домашнім та родинним.
Дзвоніть: (067) 664-97-22, Руслана, Львів

Живописна мозаїка на стіні від Тимків Руслани Львів


Підприємці запитують: ... а навіщо мені сайт?


   Не так давно підприємці у своїй роботі почали використовувати електронну пошту (e-mail) і одразу відчули усі її переваги, доводити котрі не було потреби, адже прийняти/відправити важливу інформацію у тисячі разів стало легше і швидше у порівнянні із поштою у конвертах.

   Сьогодні настав новий переломний момент. Клієнти все частіше запитують: „У вас є сайт?”. Ваша фірма не така велика але й не мала. Впевнений, ви відчуваєте певний дискомформ відповідаючи: "на жаль, немає у нас сайту".
   То навіщо все таки вам сайт і чим він буде корисним для бізнесу?

Спершу потрібно чітко усвідомити наступне: сайт ви робите не для себе - а для клієнтів!

Сайт працює 24 год на добу та 365 днів на рік!
   Сайт виконує кілька важливих функцій, одна з яких, відповідати клієнтам на запитання: який у вас номер телефону? Де знаходиться ваша фірма? Як до вас добратися? Час праці? Коли у вас перерва на обід? Розкажіть детальніше про акцію? Про знижки? Про ціни? тощо. Погодьтеся, щодня ви і ваші консультанти тратите дуже багато часу на ці відповіді і вони ніколи не припиняться, навіть після завершення робочого дня. Доручіть цю роботу сайту - він виконає її краще за будь якого консультанта, абсолютно безкоштовно і без права на обідній перерив!

Сайт працює!
   Сайт може збільшити кількість продажів у прямому розуміння цього слова. Думайте самі: ви надаєте певні послуги чи продаєте певні товари. На сайт щодня заходять люди яких чітко цікавлять те що ви пропонуєте. Результат може бути тільки один: певна частина із цієї аудиторії вирішить звернутися до вас. Там далі уже справа за вами. Отже – сайт призводить до збільшення кількості звернень, що у результаті збільшує кількість продажів.


Сайт - ефективна та дешева реклама!
   Сайт для будь якого підприємства можливо розробити приміром за 500$. Скажете дорого? Ні. Якщо провести аналіз цього ринку, то ви переконаєтесь, що це не великі гроші за даний вид послуг.
   Потрібно знати наступне: ці гроші ви платите лише один раз за розробку та налаштування, а технічна підтримка сайту коштуватиме орієнтовно 500грн на рік! Отже, з розрахунку на один рік вкладення коштів, ви вкладете в сайт 150$, це всього 12,5$ на місяць! За ці не великі гроші ви відчуватимете користь від сайту щодня!


Розробка сайтів у Львові

Пропонуємо наступні послуги:
  Розробка веб сайту із акуратним дизайном.
   Веб сайт оптимізований під конкретні ключові слова.
   Реєстрація імені сайту (домен).
   Налаштування роботи сайту в інтернеті (хостинг).
   Налаштування корпоративної електронної пошти.
   Налаштування статистики відвідуваності сайту. Ви будете володіти повною інформацією про відвідуваність вашого сайту у зручному форматі та за будь який період.

Або, якщо коротко:
Розробка сайту із усім необхідним для якісного представлення вашого підприємства в інтернеті.

Переглянути портфоліо наших робіт можна на ЦІЙ СТОРІНЦІ
Партнери сайту:
Тістоміс для пекарні   Рукавиці для пекаря   Мозаїка на стіні   Друзі   Обладнання для пекарні   Піч для пекарні   Парогенератор для пекарні