Рудольф Вайгль. Вакцина проти тифу

Однією із жахливих хвороб минулого століття був висипний тиф. Щиро дякуємо Рудольфу Вайглю, видатному львів'янину, котрий винайшов вакцину проти цієї хвороби та уберіг усіх нас від цієї страшної недуги.Реклама спонсорів
Обладнання для пекарень
Якісне обладнання для пекарень українського виробництва за доступною ціною.
Дзвоніть: 097-585-99-05, Василь

Обладнання для пекарень Україна Галпаст-Маш


Підприємці запитують: ... а навіщо мені сайт?


   Не так давно підприємці у своїй роботі почали використовувати електронну пошту (e-mail) і одразу відчули усі її переваги, доводити котрі не було потреби, адже прийняти/відправити важливу інформацію у тисячі разів стало легше і швидше у порівнянні із поштою у конвертах.

   Сьогодні настав новий переломний момент. Клієнти все частіше запитують: „У вас є сайт?”. Ваша фірма не така велика але й не мала. Впевнений, ви відчуваєте певний дискомформ відповідаючи: "на жаль, немає у нас сайту".
   То навіщо все таки вам сайт і чим він буде корисним для бізнесу?

Спершу потрібно чітко усвідомити наступне: сайт ви робите не для себе - а для клієнтів!

Сайт працює 24 год на добу та 365 днів на рік!
   Сайт виконує кілька важливих функцій, одна з яких, відповідати клієнтам на запитання: який у вас номер телефону? Де знаходиться ваша фірма? Як до вас добратися? Час праці? Коли у вас перерва на обід? Розкажіть детальніше про акцію? Про знижки? Про ціни? тощо. Погодьтеся, щодня ви і ваші консультанти тратите дуже багато часу на ці відповіді і вони ніколи не припиняться, навіть після завершення робочого дня. Доручіть цю роботу сайту - він виконає її краще за будь якого консультанта, абсолютно безкоштовно і без права на обідній перерив!

Сайт працює!
   Сайт може збільшити кількість продажів у прямому розуміння цього слова. Думайте самі: ви надаєте певні послуги чи продаєте певні товари. На сайт щодня заходять люди яких чітко цікавлять те що ви пропонуєте. Результат може бути тільки один: певна частина із цієї аудиторії вирішить звернутися до вас. Там далі уже справа за вами. Отже – сайт призводить до збільшення кількості звернень, що у результаті збільшує кількість продажів.


Сайт - ефективна та дешева реклама!
   Сайт для будь якого підприємства можливо розробити приміром за 500$. Скажете дорого? Ні. Якщо провести аналіз цього ринку, то ви переконаєтесь, що це не великі гроші за даний вид послуг.
   Потрібно знати наступне: ці гроші ви платите лише один раз за розробку та налаштування, а технічна підтримка сайту коштуватиме орієнтовно 500грн на рік! Отже, з розрахунку на один рік вкладення коштів, ви вкладете в сайт 150$, це всього 12,5$ на місяць! За ці не великі гроші ви відчуватимете користь від сайту щодня!


Розробка сайтів у Львові

Пропонуємо наступні послуги:
  Розробка веб сайту із акуратним дизайном.
   Веб сайт оптимізований під конкретні ключові слова.
   Реєстрація імені сайту (домен).
   Налаштування роботи сайту в інтернеті (хостинг).
   Налаштування корпоративної електронної пошти.
   Налаштування статистики відвідуваності сайту. Ви будете володіти повною інформацією про відвідуваність вашого сайту у зручному форматі та за будь який період.

Або, якщо коротко:
Розробка сайту із усім необхідним для якісного представлення вашого підприємства в інтернеті.

Переглянути портфоліо наших робіт можна на ЦІЙ СТОРІНЦІ
Партнери сайту:
Тестомесы спиральные     Розробка сайтів     Мозаїка на стіні     Друзі Старого Львова     Ефективна реклама в Google.com.ua